Rosersberg Arlanda IBK

DJ/Dam Utvecklingslag

Matcher

« Tidigare matcher
SEPTEMBER 2026
19 lör 00:00 DJ/Dam Utveckling, IFU Arena Ductus (B)Vaksala SK IBK /Vaksala SK Rosersberg Arlanda IBK
— - —
26 lör 13:30 DJ/Dam Utveckling, Storvreta SporthallStorvreta Ungdom IBK Rosersberg Arlanda IBK
— - —
27 sön 11:00 DJ/Dam Utveckling, Ekilla sporthallRosersberg Arlanda IBK Åkersberga IBF
— - —
27 sön 11:00 DJ/Dam Utveckling, Ekilla SporthallRosersberg Arlanda IBK Åkersberga IBF (B)
— - —
OKTOBER 2026
3 lör 13:00 DJ/Dam Utveckling, Ekilla sporthallRosersberg Arlanda IBK Älvsjö AIK IBF
— - —
18 sön 15:30 DJ/Dam Utveckling, RosershallenRosersberg Arlanda IBK (B) IBF Täby
— - —
Idag fredag 23 oktober
31 lör 11:45 DJ/Dam Utveckling, SmedsgärdshallenVäsby AIK (A) Rosersberg Arlanda IBK (B)
— - —
NOVEMBER 2026
6 fre 19:30 DJ/Dam Utveckling, Ekilla SporthallRosersberg Arlanda IBK (B) Sundbybergs IK
— - —
8 sön 18:15 DJ/Dam Utveckling, HägerneholmshallenTäby FC Rosersberg Arlanda IBK
— - —
8 sön 18:15 DJ/Dam Utveckling, HägerneholmshallenTäby FC (C) Rosersberg Arlanda IBK
— - —
14 lör 13:30 DJ/Dam Utveckling, Ekilla sporthallRosersberg Arlanda IBK Vallentuna IBK
— - —
14 lör 13:30 DJ/Dam Utveckling, Ekilla SporthallRosersberg Arlanda IBK Vallentuna IBK
— - —
28 lör 14:00 DJ/Dam Utveckling, RiddersvikHässelby SK IBK Rosersberg Arlanda IBK
— - —
28 lör 14:00 DJ/Dam Utveckling, RiddersvikHässelby SK IBK Rosersberg Arlanda IBK
— - —
28 lör 14:00 DJ/Dam Utveckling, Ekilla SporthallRosersberg Arlanda IBK (B) Mariebergs SK (A)
— - —
Fler kommande matcher »
Nike
Zone
Stadium
Handelsbanken Sigtuna
Innebandy Play
Svensk Innebandys insamling med Suicide Zero

Sociala medier

Våra samarbetspartners

NikeZoneStadiumHandelsbanken Sigtuna

Livesändning

Innebandy Play

Stötta din förening

Stadium TeamSalesSvensk Innebandys insamling med Suicide Zero

Idrottsförsäkring

Folksam